جستجو
× About Services Clients Contact About Services Clients Contact About Services Clients Contact About Services Clients Contact About Services Clients Contact About Services Clients Contact
فیلترها

از گذشته تا‌کنون فرش‌ها یکی از مهم‌ترین عناصر در فضا‌های داخلی محسوب می‌شدند. اهمیت این محصولات امروزه بسیار بیشتر شده است؛ به‌طوری که از آن‌ها به‌صورت گسترده و در دکوراسیون‌های داخلی استفاده می‌شود. با‌توجه به اهمیت فرش‌ها، فرش های جدید با تنوع بسیار بالا در رنگ و طرح‌های مختلف تولید می‌شوند. تفاوتی ندارد که شما چه طرح یا رنگی را مد‌نظر دارید، می‌توانید آن را از میان انواع جدید ترین فرش ماشینی و فرش های طرح جدید پیدا کنید. این فرش‌ها به‌دلیل ویژگی‌ها و مزایایی که دارند برای فضا‌های مخالف مناسب خواهند بود. همچنین شما می‌توانید آن‌ها را با کیفیت بالا از کارخانه تهیه کنید.

 

پر فروش ترین فرش ماشینی

پر‌فروش‌ترین فرش های مدرن جدید با طرح‌ها و رنگ‌های منحصر‌به‌فردی بافته می‌شوند. الگوی آن‌ها به‌گونه‌ای است که می‌تواند توجه هر سلیقه‌ای را به خود جلب کند. این امر یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این فرش‌ها است. چرا‌که با ورود مهمانان و افراد مختلف، همه آن‌ها محو تماشای این فرش‌ها خواهند شد.

فرش افشان جدید یکی از پر‌فروش‌ترین فرش‌ها است. این محصول توانست مدت‌کوتاهی پس از حضور در بازار، طرفداران بسیاری پیدا کند؛ بنابراین این فرش از فرش های جدید و پر‌طرفدار به‌شمار می‌رود.

 

جدید ترین طرح فرش

ایجاد یک فضای جذاب و چشم‌نواز در اتاق، به عوامل متعددی بستگی دارد؛ اما یکی از این عوامل از اهمیت بیشتری برخوردار است. مهم‌ترین عاملی که می‌تواند در طراحی دکوراسیون داخلی موثر باشد، فرش است. انواع جدید‌ترین فرش ماشینی که به بازار عرضه شده‌اند، با‌توجه به روند طراحی دکوراسیون امروزی بافته می‌شوند. فرش سنتی جدید یکی از این فرش‌ها است.

این فرش ترکیبی از الگو‌های قدیمی و مدرن است. در‌حقیقت الگو‌های قدیمی مدرنیته شده‌اند. جدید‌ترین فرش‌های سنتی می‌توانند گزینه‌ای مناسب برای افرادی باشند که به لوازم و ابزار‌های سنتی علاقه نشان می‌دهند؛ اما دوست ندارند که محیط کار یا اتاق آن‌ها به‌طور کامل سنتی باشد.  

 

فرش جدید طوسی

رنگ طوسی از رنگ‌های جذاب و پر‌طرفدار به‌شمار می‌رود. این رنگ به‌دلیل آرامشی که دارد فضای اتاق را برای حضور افراد مناسب می‌کند. خرید فرش ماشینی جدید طوسی رنگ می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. شما می‌توانید جدید‌ترین مدل فرش طوسی را با‌توجه به سلیقه و دکوراسیون داخلی منزل خود انتخاب کنید. امکان ایجاد هماهنگی و ست کردن آن با سایر رنگ‌ها به‌راحتی وجود دارد. همچنین از نشان دادن سیاهی و لک تا حد زیادی جلوگیری می‌کند.

کارخانه فرش کاشان با‌توجه به استقبال بسیار زیاد از این رنگ، فرش‌های متنوعی را با رنگ طوسی بافته و به بازار عرضه کرده است. پس اگر قصد خرید فرش ماشینی جدید را دارید، توصیه می‌شود رنگ طوسی را در‌نظر داشته باشید.

 

فرش جدید قرمز

فرش‌های قرمز رنگ که با نام لاکی هم شناخته می‌شوند از‌گذشته مورد‌توجه قرار داشته‌اند. اغلب این فرش‌ها خاطراتی از خانه‌های قدیمی مادر‌بزرگان و پدر‌بزرگان را به یاد می‌آورند؛ اما امروزه تمام فرش‌های قرمز رنگ براساس الگو‌های مدرن بافته می‌شوند. به‌طوری که شما با دیدن آن‌ها شگفت‌زده خواهید شد. خرید فرش ماشینی لاکی طرح سنتی یکی از بهترین گزینه‌هایی است که برای شما وجود خواهد داشت.

یکی‌دیگر از طرح‌های جذاب و زیبای فرش‌های قرمز، طرح ماهی آن‌ها است. فرش ریز ماهی قرمز با داشتن الگوی ماهی‌های کوچک، برای فضا‌های مختلف بسیار چشم‌نواز خواهد بود. شما می‌توانید این فرش را برای آشپزخانه و حتی اتاق کودک نیز انتخاب کنید. طرح‌های ایجاد شده در الگوی کلی، آرامش قابل‌توجهی را به شما منتقل خواهد کرد.  

 

فرش جدید ایرانی

فرش‌های ایرانی نمایان‌گر هنر اصیل دست هنرمندان ایرانی هستند. فرش 700 شانه جدید از انواع فرش‌های ایرانی است. این فرش با‌استفاده از رنگ‌های شاداب و بسیار زیبا بافته شده است؛ از‌این‌رو چشم هر‌شخصی را به‌خود جلب می‌کند.

اگر قصد خرید یک قالی آشپزخانه جدید یا حتی فرش اتاق کودک را دارید، می‌توانید از فرش‌های ایرانی کمک بگیرید. این فرش‌ها به‌دلیل ماهیتی که دارند با روحیه شما سازگار‌تر خواهند بود. با داشتن یک انتخاب مناسب شاهد بهبود روحیه افراد خواهید بود.

 

فرش جدید کاشان

فرش کاشان یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین برند‌هایی است که در زمینه تولید فرش فعالیت می‌کند. این مجموعه خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. یکی از مهم‌ترین خدمات فرش کاشان، تولید فرش‌هایی به‌روز و متناسب با روحیه افراد است. این مجموعه از طرح‌های اصیل ایرانی بهره گرفته و فرش 1200 شانه گل برجسته را تولید کرده است.

 

طرح فرش جدید

از جدیدترین فرش های ماشینی با طرح‌های جدید می‌توان برای فضا‌های مختلف بهره گرفت. حتی می‌توانید مدل فرش اتاق کودک خود را از این محصولات انتخاب کنید. چراکه استفاده تخصصی از رنگ‌ها و طرح‌ها موجب شده است تا فرش‌ها با‌نشاط و زیبا تولید شوند.

هنگامی که قصد دارید یک فرش انتخاب کنید، باید به تاثیر آن در ظاهر اتاق و روحیه افراد نیز توجه داشته باشید. در‌صورتی که فضای اتاق شما کوچک و کم‌نور است، باید از فرش جدید روشن استفاده کنید. همچنین توجه داشته باشید که هر‌کدام از رنگ‌ها فضای متفاوتی را ایجاد خواهند کرد. به‌عبارت‌دیگر هر‌کدام از آن‌ها نشان‌دهنده ویژگی‌های خاصی هستند.

 

مدل فرش جدید با قیمت

انواع فرش جدید دارای الگو‌ها و رنگ‌هایی متنوعی هستند. برای بافتن هر‌کدام از آن‌ها روند متفاوتی طی شده است. نکته مهمی که وجود دارد، اصالت الگو‌ها است. در‌صورتی که الگوی مورد‌استفاده برای تولید فرش اصیل باشد، قیمت آن بیشتر خواهد شد.

 

قیمت فرش ماشینی جدید

در‌حالت‌کلی نمی‌توان قیمت دقیقی را برای انواع فرش جدید تعیین کرد. دلیل این امر این است که عوامل متعددی در این زمینه موثر هستند. به‌عنوان‌مثال جنس نخ به‌کار رفته در روند تولید در قیمت فرش ماشینی جدید تاثیر خواهد داشت. با بیشتر شدن کیفیت نخ‌ها، قیمت نیز افزایش می‌یابد.

یکی‌دیگر از عوامل موثر، رنگ‌ها هستند. برای ساخت هر‌کدام از رنگ‌ها فرایند متفاوتی طی می‌شود. ممکن است که ساخت یک رنگ بسیار سخت‌تر از ساخت رنگ دیگر باشد. برای مثال، قیمت فرش جدید مشکی با قیمت فرش‌های رنگی تفاوت خواهد داشت.

 

خرید فرش ماشینی جدید

خرید فرش جدید می‌تواند از روش‌های مختلفی انجام شود. شما می‌توانید فرش مورد‌نظر را از کارخانه یا فروشگاه تهیه کنید. هر‌کدام از این مراکز، خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می‌دهند.

فرش سرمه ای طرح جدید یکی از جدید‌ترین فرش‌هایی است که تولید شده است. شما می‌توانید این فرش را با بهترین کیفیت و به‌صورت مستقیم از کارخانه تهیه کنید. در‌این‌صورت به اصالت و جنس نخ این محصول اطمینان کامل خواهید داشت.

برداشت از کیف پول

دوست عزیز! لطفا مبلغ مورد نظرتان را برای برداشت از کیف پول محتشم وارد کنید.

مبلغ واریز به ریال
مقدار مبلغ درخواستی از مقدار موجودی کیف پول بیشتر است