جستجو

مرجوع کردن کالا

نحوه مرجوع و بازگرداندن کالا مجموعه صنایع فرش محتشم تمام توان و تلاش خود را انجام می‌دهد تا کالای خریداری شده در شرایطی مطلوب به دست شما برسد؛ اما گاهی ممکن است بعد از خرید، به هر دلیل تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید. اما قبل از مرجوع محصول، لازم است به موارد زیر دقت کنید:

1 مرحله اول

بسته‌بندی فرش باید مطابق با شرایط تحویل اولیه باشد. (پیشنهاد می‌شود بعد از تحویل فرش تا زمانی که از انتخاب خود مطمئن نشده‌اید بسته‌بندی اولیه و کاور فرش را نزد خود نگه دارید.) در صورت بازکردن بسته‌بندی، فرش خریداری شده از هرگونه آلودگی و لکه عاری بوده و هیچ‌گونه تغییر و تحولی در ظاهر و بافت آن ایجاد نشده باشد. لازم به ذکر است پا خوردن و راه رفتن روی فرش، حتی برای کوتاه‌مدت، باعث آسیب به فرش شده و شامل شرایط مرجوع نمی‌شود.

2 مرحله دوم

هنگام خرید دقت داشته باشید که شرط بازگرداندن بی قیدوشرط کالا فقط شامل اندازه‌های روال تولید فرش است. سایزهای روال عبارت است از: 1*1.5، 1.5*2.25، 2*3، 2.5*3.5 و 3*4 تنها 7 روز بعد از دریافت کالا توسط مشتری، امکان مرجوع آن وجود دارد. سایزهای سفارشی و طرح‌های شخصی، امکان مرجوع کردن ندارند.

3 مرحله سوم

لازم است حتماً قبل از ارسال بار، عکس از کاور محصول ارسال کنید تا سلامت آن توسط پشتیبانی تأیید شود. سیستم‌های ارسال فرش به شرکت، چاپار، باربری و تیپاکس است. هزینه ارسال فرش مرجوع شده به عهدۀ خود مشتری است. از منظر قانونی، در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید، آن کد مجدداً قابل‌استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا، تنها اصل پول پرداختی بازگشت داده خواهد شد.

4 مرحله چهارم

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس گرفته و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش فرش محتشم، جداً خودداری کنید. - برای ارسال، باید کالا در بسته‌بندی اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و کارت گارانتی و... به همراه کالای اصلی ارسال شود. - برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته‌بندی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

برداشت از کیف پول

دوست عزیز! لطفا مبلغ مورد نظرتان را برای برداشت از کیف پول محتشم وارد کنید.

مبلغ واریز به ریال
مقدار مبلغ درخواستی از مقدار موجودی کیف پول بیشتر است