نحوه مرجوع و بازگرداندن کالا

 

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

 

  • بسته بندی فرش باید مطابق با شرایط تحویل اولیه باشد. (پیشنهاد می شود بعد از تحویل فرش تا زمانی که از انتخاب خود مطمئن نشده اید بسته بندی اولیه را نزد خود نگهدارید.)

  • در صورت باز کردن بسته بندی، فرش خریداری شده از هرگونه آلودگی و لکه عاری باشد و هیچ گونه تغییر و تحولی در ظاهر و بافت آن ایجاد نشده باشد.

  • در هنگام خرید دقت داشته باشید که شرط بازگرداندن بی قید و شرط کالا شامل اندازه های روال تولید فرش می باشد. سایزهای روال عبارت است از : 1*1.5 ، 1.5*2.25 ، 2*3 ، 2.5*3.5 و 3*4

  • هزینه ارسال فرش مرجوع شده بر عهده ی خود مشتری هست.

  • سیستم های ارسال فرش به شرکت باربری و پست می باشد.

  • تنها 7 روز بعد از دریافت کالا توسط مشتری، امکان مرجوع آن وجود دارد. 
  • در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید، از منظر قانونی کد تخفیف موردنظر مجدد قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا، تنها اصل پول پرداختی بازگشت داده خواهد شد.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش فرش محتشم جداً، خودداری کنید.
- برای ارسال، باید کالا در بسته بندی اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و کارت گارانتی، و ... به همراه کالای اصلی ارسال شود.
- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته بندی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس admin@mohtashamcarpet.com ایمیل کنید.

 

 


استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی فرش محتشم فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نساجی هدیه البرز می باشد .
طراحی و اجرا گروه نرم افزاری کیان