• logo-change-language

چگونه فرش با ابعاد دلخواه سفارش دهم؟

همین حالا و به راحتی فرش با سایز دلخواهتان را سفارش دهید!


چه طور می‌توانم فرش با ابعاد دلخواه سفارش بدهم؟

به طور پیش فرض تمام فرش های تولید شده در مجموعه فرش محتشم، با سایزهایی که اصطلاحا به آن ها روال گفته می شود، بافته و تولید می شوند. سایزهای استاندارد عبارت اند از: 1*1.5 ، 1.5*2.25 ، 2*3 ، 2.5*3.5 و 3*4 .
امکان سفارش تمامی این سایزها بدون محدودیت، وجود دارد. اما ممکن است هیچ‌کدام از‌این سایزها، دقیقا مطابق با فضای مدنظر شما نباشد. مجموعه محتشم این امکان خاص را به طور ویژه فراهم کرده تا مشتریان بتوانند فرش ماشینی مدنظرشان را با ابعاد دلخواه و سفارشی خریداری کنند.

چرا فرش با ابعاد دلخواه بخریم؟

ممکن است فضای منزل یا محل کار شما اصطلاحا ناقواره یا غیراستاندارد باشد. پهن کردن هرفرشی در این مکان‌ها، زیبایی محیط را کم می‌کند. اما یک چیدمان خاص و متفاوت، با یک فرشی که فضا را به خوبی بپوشاند، جذابیت دو چندانی به محل مورد نظرتان خواهد داد. 


شرایط سفارش فرش با ابعاد دلخواه چیست؟

1- برای تولید تعداد فرش با ابعاد دلخواه در کلکسیون فرش‌های کلاریس هیچ محدودیتی وجود ندارد، اما برای کلکسیون کلاسیک یا فرش های اکرلیک، سفارش فرش با ابعاد دلخواه و سفارشی حتما باید به صورت جفت باشد. 

2- دقت در اندازه گیری دقیق فضا بسیار مهم است. همچنین رنگ و شانه هم باید با اطمینان انتخاب شوند. زیرا بعد از تولید فرش با ابعاد دلخواه، به هیچ عنوان قابلیت تعویض یا مرجوع کالا وجود ندارد. چون فرش، ویژه شما تولید شده است.

3- برای تولید فرش با سایز سفارشی، به طور ویژه طراحی انجام می شود. بنابراین، نیاز به پرداخت هزینه‌ای جداگانه برای طراحی است. از آن‌جا که این فرش‌ها ناقواره هستند، در روند تولید، مقداری دور ریز یا اصطلاحا پِرت دارند که هزینه آن نیز محاسبه می‌شود. 

4 – زمان تحویل سایزهای ناقواره کمی بیشتر از سایزهای استاندارد است، چون نیاز به طراحی ویژه دارند. 

5- در سفارش فرش با ابعاد دلخواه، هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. شما می‌توانید فرشتان را به شکل مربع، مشتطیل، دایره، نیم دایره، بیضی و... سفارش بدهید.

مراحل ثبت سفارش فرش ماشینی با ابعاد دلخواه

  • ابتدا فضای مدنظرتان را دقیق اندازه گیری کنید.
  • طرح و رنگ موردنظرتان را از بین طرح‌های موجود دروب‌سایت ما انتخاب کنید.
  • با واحد فروش آنلاین فرش محتشم به شماره واتساپ 09905599960  ارتباط حاصل نمایید تا سایز مدنظرتان به طرح اضافه شود. 

        به همین راحتی!

 

برای سفارش فرش با ابعاد دلخواه، می توانید به صورت انحصاری و ویژه از ما مشاوره رایگان بگیرید!


راه های ارتباطی: واتساپ   تلگرام تماس با ما


 


استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی فرش محتشم فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نساجی هدیه البرز می باشد .
طراحی و اجرا گروه نرم افزاری کیان

برداشت از کیف پول

دوست عزیز! لطفا مبلغ مورد نظرتان را برای برداشت از کیف پول محتشم وارد کنید.

مبلغ واریز به ریال
مقدار مبلغ درخواستی از مقدار موجودی کیف پول بیشتر است