• logo-change-language
خانم کاشانی 654 1398/12/10

View 360 - طرح 100265

View 360 - طرح 100265

رنگ‌ها با تولید انرژی بر عملکرد، ذهن و احساسات بدن تأثیر می‌گذارند. مطالعات انجام‌شده به‌وضوح فواید رنگ‌هایی را نشان می‌دهد که به رشد مغز، خلاقیت، بهره‌وری و یادگیری مربوط می‌شود. اثرات رنگ‌بر روی انسان می‌تواند متفاوت باشد؛ ایجاد هیجان، وام دادن به آرامش، الهام بخشیدن، افزایش اضطراب یا تنش یا آرامش ازجمله این تأثیرات است. این تأثیرات در کودکان نیز قابل‌مشاهده است. و می‌توانند نسبت به رنگ‌ها حساس‌تر باشند.

توجه به روانشناسی رنگ در انتخاب فرش می‌تواند الگوهای یادگیری کودک را تحت تأثیر قرار دهد. رنگ می‌تواند به اتصال مسیرهای عصبی در مغز کمک کند. هنگامی‌که رنگ‌های شاد برای فرش فرزند خود انتخاب می‌کنید، درواقع به او کمک می‌کنید شادی یادگیری را تجربه می‌کند.

طرح 100265 فرش محتشم از کلکسیون کودک با استفاده از طرح نوزاد شاد و رنگ‌های فراوان شادی را برای کودک به ارمغان می‌آورد، در طراحی و تولید این فرش علاوه بر تقویت شادی و هیجان در کودک به اهمیت سلامت او نیز توجه شده است. چراکه این فرش 700 شانه و درنتیجه طول خاب بیشتری نسبت به فرش‌های 1200 و 1500 شانه دارد و جنس نخ آن بسیار لطیف و نرم کاملاً مناسب ارتباط کودکان بافرش هست. عدم پرزدهی، صد درصد قابل شستشو و ثبات رنگ بسیار بالا از دیگر ویژگی‌های این فرش است.

 

 

 

 

0 از 5
0 نفر امتیاز داده اند

دیدگاه های شما

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید تیم مدیریت منتشر خواهد شد.

ممنون از اینکه نظرات خود را با ما در میان می‌گذارید.

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی فرش محتشم فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نساجی هدیه البرز می باشد .

برداشت از کیف پول

دوست عزیز! لطفا مبلغ مورد نظرتان را برای برداشت از کیف پول محتشم وارد کنید.

مبلغ واریز به ریال
مقدار مبلغ درخواستی از مقدار موجودی کیف پول بیشتر است