تبدیل چالش به فرصت با انتخاب مناسب فرش

مسئله انتخاب همیشه برای افراد به ویژه خانم ها موضوعی چالش برانگیز بوده و هست. زمانی که این انتخاب، چیدمان منزل و سلیقه فرد را درگیر کند این چالش مهم تر می شود. در همین راستا انتخاب فرش مناسب نیز می تواند یک دغدغه  باشد. فرش ها در تنوع رنگ، طرح و اندازه وجود دارند و شما باید فرشی را انتخاب کنید که بزرگترین تغییر را در فضای اتاق ایجاد کند.

مسئله تغییر شامل تغییر در چیدمان و ظاهر منزل نیست، بلکه شامل تغییر در روحیه و شیوه ی زندگی نیز می تواند باشد اینکه کدام رنگ و طرح سبب آرامش می شود و یا کدام طرح نشاط را در روحیه فرد نهادینه می کند علاوه بر مسائل روانشناسی به خود فرد و سایر چیدمان منزل نیز برمی گردد. اگر تیپ شخصیتی شما متعادل هست و شیطنت و آرامش که دو بعد متضاد هستند به یک میزان در شما جاری است پیشنهاد می شود از ترکیب رنگ های دو طیف گرم و سرد استفاده کنید تا سبک شخصیتی تان حفظ شود.

رنگ بنفش فرش طرح 100424 یکی از سه رنگ ثانویه ای است که از ترکیب دو رنگ اصلی قرمز و آبی به دست می آید و در واقع نه رنگ گرم است و نه سرد. در صورتی که چیدمان منزل شما متمایل به سفید و رنگ های خاکستری هست این طرح در منزل شما به خوبی جلوه گر خواهد شد. ضمن اینکه رنگ بنفش سبب افزایش قدرت تخیل و تفکر می شود.

در صورتی که ترکیب و چیدمان رنگ ها در منزل به خوبی انجام شود و به اصول فنگ شویی توجه شود می توان بسیاری از ویژگی های شخصیتی را در منزل رشد داد.

 

 

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی فرش محتشم فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نساجی هدیه البرز می باشد .
طراحی و اجرا گروه نرم افزاری کیان