حضور فرش محتشم در نمایشگاه Domotex 2018 ترکیه

پنجمین دوره نمایشگاه دموتکس قاضی آنتپ ترکیه روز سه شنبه چهارم اردیبهشت با حضور محمد شیمشک، مدیر نمایشگاه قاضی آنتپ و فاروق اوزلو، وزیر تکنولوژی و صنعت ترکیه افتتاح شد. این نمایشگاه در مرکز نمایشگاهی شهر قاضی آنتپ از 4 تا 7 اردیبهشت برگزار شد. این رویداد بین‌المللی با حضور بیش از 200 شرکت تولیدکننده برتر فرش ماشینی از کشورهای ترکیه، هند، پاکستان، چین، ایران درحالی آغاز به کار کرد که در آن شرکت‌ها به ارائه آخرین و جدیدترین محصولات خود در این زمینه خواهند پرداخت.

در میان محصولات نوین و منحصربه فرد ارائه شد یک شرکت ایرانی نیز حضور دارد که به رونمایی ازجدیدترین محصول خود پرداخت. شرکت فرش محتشم با رونمایی از نسل جدید فرش‌های ماشینی “کلاریس” به عنوان اولین تولیدکننده جهانی، نمایشگاه دموتکس ترکیه را تحت الشعاع خود قرار داد. این محصول که با استفاده از ناب‌ترین هنر ایرانی و به‌روز ترین تکنولوژی جهانی تولید شده و اولین فرش در کلاس خود به شمار می‌رود نگاه بازار فرش ماشینی جهان را به خود معطوف کرده است. میزان استقبال از این محصول به حدی بود که طبق گفته حاضرین شرکت فرش محتشم به عنوان پدیده نمایشگاه دموتکس ترکیه بر سر زبان‌ها افتاده بود.


منبع: مجله نساجی و فرش ماشینی کهن

 

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی فرش محتشم فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نساجی هدیه البرز می باشد .
طراحی و اجرا گروه نرم افزاری کیان